Stěhování na klíč v zimě s profesionály

Posted on December 15, 2023 in Byznys by


Stěhování na klíč je jeden z typů zakázek, které řeší profesionální stěhovací firmy. Může to probíhat mnoha způsoby a jedním z nich je i odjezd na dovolenou.

Když se řekne dovolená, možná vás budou napadat typické situace v letním období, kdy balíte kufry, a míříte v červenci či v srpnu k moři, do hor, na Třeboňsko na kola anebo k babičce do Českého Krumlova. Dovolenou si vybíráme nejčastěji v letních měsících, což je pochopitelné, protože si chceme užít Slunce nad hlavou a příjemné teplo. Což takhle to tentokrát řešit jinak?

sedací souprava

Vyberete si dovolenou v únoru, tedy zcela mimo hlavní sezónu, a objednáte si letecký zájezd na Kanárské ostrovy. Tam je po celý rok příjemné klima, není tam ani tropické vedro, ani chladno, a můžete se tu koupat v Atlantiku nebo v hotelovém bazénu, jak dlouho chcete. Vyplatí se tu pronajmout vůz a projet si některý z ostrovů křížem krážem, anebo podniknout vyhlídkový let, pokud to umožňují některá tamní letiště.

černá sedačka

Mezitím byste mohli domluvit levné stěhování v Praze na klíč, s tím, že pouze předáte klíče od bytu, vysvětlíte, co a jak je zapotřebí včetně balení věcí, a po příletu domů se pak nasměrujete do nového bydliště. Stěhovací firma se postará o vše, co se stěhováním souvisí. Rozmontuje nábytek a sestaví jej na novém místě, odšroubuje svítidla, police, zrcadla, garnýže se závěsy, poradí si s kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči a přemístí i vestavěnou skříň.

Výhodné je však ještě před stěhovací akcí na klíč zajistit pokládku podlahových krytin a malování, aby mohla stěhovací firma zaúřadovat v již novém a připraveném prostředí, a aby nebylo nutné pracně nastěhovaný nábytek zas odsouvat a někam přemísťovat. Jestliže zkoordinujete tyto postupy tak, aby na sebe navazovaly, a stěhování na klíč mohlo proběhnout zdárně, můžete se pak na ostrově Gran Canaria, třeba v Maspalomas mezi písečnými dunami těšit, až se budete vracet domů do nového prostředí.

Comments on 'Stěhování na klíč v zimě s profesionály' (0)

Comments are closed.