Vaporesso VECO GO Pod – pro váš zážitek z vapování

Posted on February 27, 2024 in Zboží by


Na české trhu je ohromný výběr elektronických cigaret. A v tom množství se můžete snadno ztrácet. Která je opravdu dobrá a kterým se raději vyhnout? Která vám bude vyhovovat a která bude nejlépe sedět vašim potřebám?

vape

Pokud sháníte levný ale kvalitní pod, který bude ideální na každodenní MTL vapování, zajímavou volbou může být Vaporesso VECO GO Pod. Tato elektronická cigareta může být skvělou volbou jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří už mají něco ve vapování za sebou, a chtějí kvalitní pod, který uspokojí všechny jejich potřeby.

Cigareta je vybavena baterií o kapacitě 1500 mAH. Tato kapacita je dostatečná na celodenní vapování, pro ty, kteří nemají cigaretu u pusy celý den, může vydržet i několik dní. Při menší kapacitě se vám může zdát, že se vám vape během dne vybije a vy musíte shánět náhradní nebo místo, kde ho nabijete, což zkrátka není pohodlné.

Nabíjení u tohoto podu ale pohodlné je. Nabíjení probíhá pomocí USB, takže není nic snazšího než najít první místo, kde můžete zapojit USB kabel a tam nabít svůj pod. Stačí cca 45 minut, než bude váš pod úplně nabitý.

kouř

Pod disponuje vyměnitelnou cartridgí o objemu 4 ml, která je k dispozici s odporem 0,6 ohm nebo 0,8 ohm. Díky velké kapacitě nádrže nebudete muset cartridge tak často doplňovat. Pod je vybaven magnetickými úchyty, díky kterým jde cartridge velmi lehce vytáhnout, naplnit a lehce umístit zpět. Nastavený odpor vám zajišťuje dostatečné množství příjemné páry a velmi kvalitní podání chuti. Zejména sladké příchutě si tu dobře vychutnáte.

Nastavený výkon 25 W vám taktéž zajistí velmi kvalitní vapování.

Vaporesso vás potěší i svým příjemným designem a malou hmotností. Vape se dobře drží v ruce a díky velikosti se dobře vleze do jakékoliv kapsy. Vape je dostupné v několika různých barvách, modrá, stříbrná, černá, zelená nebo fialová.

Comments on 'Vaporesso VECO GO Pod – pro váš zážitek z vapování' (0)

Comments are closed.