Nechcete stavět sami?

Posted on October 16, 2023 in Bydlení by


Spousta mladých lidí chce bydlet v rodinném domě. Je proto potřeba sehnat si pozemek, ale problém je, že těch hezkých blízko města už je málo. A když se nějaký i tak vyskytne, většinou je drahý. Pokud už jste si ale zvládli vyřešit problematiku nedostatku stavebních parcel, můžete začít přemýšlet nad tím, jak dům postavit. Mnoho mladých lidí bylo nuceno stavět svépomocí, a to hlavně kvůli cenám materiálu. Prostě si nemohli dovolit platit práci jiných lidí, ale bohužel část stavebníků svépomocí musela počkat se stěhováním klidně i několik let. Jestli nechcete čekat na dům tak dlouho a nemáte nikoho kdo by vám se stavbou pomohl, je nejlepší nechat si dům postavit.

klíč k domu

Můžete si u nás vybrat třeba bungalov na klíč, který vám nabídneme jako dřevostavbu i jako zděnou variantu. Oba typy domů stavíme od základů až po střechu, a můžete se těšit na to, že za svoje peníze získáte moderní nízkoenergetický dům. V každém našem domě totiž najdete solární panely a tepelné čerpadlo, což sníží náklady za provoz. Všechny naše domy jsou zateplené, a kromě kuchyňské linky jim nic nechybí. Asi vás zajímá proč prodáváme domy bez tak důležité věci. Je to proto, že každý má o lince jinou představu a jiné potřeby, takže jsme se rozhodli tuto věci nechat na zvážení každého klienta.

stavba domu

Nabízíme mnoho typových projektů, z nichž většina jsou právě bungalovy. Je to moderní typ domu, který je většinou přízemní, takže nebudete muset chodit do patra. V nabídce máme menší i větší domy. Co se týče půdorysů, nejoblíbenější jsou klasické obdélníky a čtverce, ale můžete se setkat třeba i s půdorysem do L. Postavit vám můžeme i dům s terasou nebo garáží.

Bydlet můžete rychle
Je-li pro vás stěžejní rychlé stěhování, vyberte si dům ještě letos a na jaře už můžete sedět ve svém novém obývacím pokoji se sklenkou něčeho dobrého.

Comments on 'Nechcete stavět sami?' (0)

Comments are closed.