Na vlastní bydlení

Posted on December 18, 2023 in Ekonomika by


Mnoho lidí chce také bydlet ve vlastním bytě, ale stále se bojí třeba například v se zadlužit na nějaké miliony. Já chápu, že když si třeba člověk v pětadvaceti letech anebo ve třiceti letech vezme hypotéku třeba o výši pěti nebo šesti milionů korun, tak je to pro něj velice stresující. Znám některé lidi, kteří se třeba bojí zadlužit. Třeba se bojí zadlužit i na dvacet tisíc korun anebo i na sto tisíc korun. Abych se přiznala, tak patřím mezi ně. Já bych se nerada zadlužovala. Vadí mi třeba, když jsem si vzala na splátky mobilní telefon v hodnotě deseti tisíc korun. Já vím, že tohle je opravdu málo a že kde kdo mi závidí, třeba když je někdo zadlužený na nějaké miliony anebo je v insolvenci.

Krásný domeček v přírodě.

Jenomže mi věřte, že tohle je pro mě také velice nepříjemné. Proto jsem si řekla, že raději celý život budu bydlet v nájmu, jenomže když jsem už tři roky jsem chodila se svým partnerem. A on stále na mě naléhal, jestli bychom se také nevzali nějakou hypotéku, že prý jeho bratr i sestra mají také oba dva se svými partnery hypotéky a že prý se jim žije opravdu hodně dobře. Podle mého názoru neuděláte chybu, když si také zjistíte informace o hypotéce, protože tohle samé jsem udělala.

Líbí se mi minimalismus.

Také chvíli jsem ještě byla proti hypotéce a proti zadlužování se, jenomže když jsem se dozvěděla informace o nebankovní hypotéce bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/, tak jsem najednou obrátila list. Řekla jsem si, že když s partnerem se dozvíme více informací o nebankovní hypotéce bez registru, že bychom možná tuto nebankovní hypotéku bez registru také využili. Raději jsme zašli do banky, v bance jsme se dozvěděli opravdu perfektní informace. Takové skvělé informace právě o nebankovní hypotéce bez registru. Myslím si, že kdybychom do toho šli, tak také ušetříme spoustu peněz. Navíc také bychom získali levné splátky, protože jsme si vybrali opravdu takový malý byt, který stojí málo peněz, takže by i splátky byly docela nízké.

Comments on 'Na vlastní bydlení' (0)

Comments are closed.