Darujte dětem sadu sáčků se zipem

Posted on November 13, 2023 in Zboží by


Děti milují různá překvapení, kam patří zejména hračky, sportovní potřeby, oblečení, obuv a cokoli podobného, co mohou sami využít pro svůj prospěch. Můžete jim ovšem jako bonus navíc darovat i sáčky se zipem a vysvětlit jim, jak je efektivně využívat. Rozumné a hodné děti to pochopí velice rychle.

Ukládání drobných hraček – mnoho dětí si hraje s drobnými figurkami zvířátek a lidských postaviček, pracuje s modelovací hmotou a některými malými dílky stavebnic. Aby vaše ratolesti měly přehled o těchto předmětech a pokaždé je bezpečně nalezly mezi ostatními hračkami, naučte je používat zip sáčky tímto způsobem.

výtvarné potřeby

Navlékání korálků – pro navlékání korálků jsou sáčky se zipem jako dělané. Jsou zcela transparentní, takže je nepotřebujete ani popisovat, a korálky si lze takto snadno rozdělit podle barvy, tvaru a velikosti. Navlékání pak bude zábavné, protože se vám nic nepoztrácí.

Sponky do vlasů – holčičky s delšími vlásky se bez gumiček a sponek do vlasů neobejdou a sáčky se jim na ně mohou hodit.

Hrací karty a puzzle – také rádi hrajete s dětmi kostky, pexeso a jednohlavé či kanastové karty, například oblíbené Prší, Lóru a Žolíky? A skládáte s nimi občas na podlaze puzzle? Bez sáčků na zip to bude nahrávat ztrátě některých dílků a karet.

drobnosti do sáčku se zipem

Sběr kamínků – pokud mají děti rády barevné kamínky a rády je v přírodě o prázdninách nebo na školních výletech sbírají, mohou si je uložit do zipového sáčku, odkud se nic určitě nevysype.

Svačina do školy – do čeho jiného ukládat svačinu do školy, než do sáčku se zipem? Děti v tomto směru neodbývejte, svačina je velmi důležitá, zejména pokud je sytá a výživná z celozrnného pečiva, s ovocem a zeleninou, nejlépe ve vegetariánském stylu.

Ponožky a přezůvky – naučte děti ukládat propocené ponožky do pytlíku se zipem, zabrání se tím zápachu a kontaminaci bakteriemi.

Comments on 'Darujte dětem sadu sáčků se zipem' (0)

Comments are closed.