Můžete vypadat mladší

Posted on February 26, 2024 in Zboží by


Když uvidíte někoho staršího jistě si jako první všimnete jeho obličeje. Věk se nám nejvíce podepisuje právě na obličeji, potom na krku, u žen na dekoltu a na rukou. Hluboké vrásky v hojném počtu a pigmentové skvrny jsou strašákem snad každé ženy. Chceme vypadat dobře i ve vyšším věku, a proto se snažíme o sebe starat. Jenže velká část žen na to nejde vůbec správně. Co udělat pro to, aby člověk vypadal dobře i ve vyšším věku?

žena úsměv

  • Základem všeho je kvalitní životospráva

To co jíme a pijeme se prostě odrazí na našem vzhledu ať chcete nebo ne. Kouření a návykové látky se vzhledem zamávají celkem rychle, stejně jako nedostatek spánku nebo nekvalitní potrava. Důležité je aby zdravá strava převažovala nad tou nezdravou, kterou si občas dopřeje spousta lidí protože jim prostě sladkosti nebo občas něco smaženého chutná.

  • Péče o zevnějšek pomocí kosmetiky

Je dobré si alespoň jednou za měsíc zajít na profesionální ošetření pleti ke kosmetičce, která vám dokáže s pletí udělat zázraky. Dnes se nepoužívají jen masky, ale i různé chemické peelingy, které by měly nahradit ty mechanické, na které jsme zvyklí. Výsledkem ošetření je krásnější pleť, ale o tu se musíte starat i doma. Je nutné si sestavit kosmetickou rutinu, kterou si musíte sestavit sami na základě toho co vám bude vyhovovat. Za kosmetiku se nemusí stydět ani muži, kteří také začíná dbát o svůj vzhled.

prášek kolagen

Před pigmentovými skvrnami vás dokáže ochránit krém s UV faktorem, který je nutné nanášet denně na kritické partie – obličej, dekolt, krk a ruce. Dělá to jen minimum žen a není se čemu divit že potom vypadáte starší. Rybí kolagen vám zase pomůže minimalizovat vznik vrásek, které jsou také ukazatelem věku u žen i u mužů. Je nutné ho začít užívat už okolo 25 let, protože právě v tomto věku dochází k jeho postupnému úbytku z těla a nelze ho jinak nahradit.

Comments on 'Můžete vypadat mladší' (0)

Comments are closed.